0

Tuna dhe Patrisi tani janë shumë të përfolur në publik e media rozë.

Ata janë lidhur para disa viteve dhe tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur, Tian, përcjell ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale dhe nuk mungojnë me postime të jetës së tyre.

Tuna së fundi ka publikuar një foto ku shihet së bashku me vajzat nga familja e Patrisit e të cilat i quan ‘më të bukurat e berishve’./ORAinfo/

SHPËRNDAJE