0

Është ndër këngëtaret me të pëlqyera në trojet shqiptare.

Fjala është për këngëtaren shqiptare nga Maqedonia, Altuna Sejdiu e njohur si Tuna.

Ajo tani jeton në Prishtinë së bashku me burrin e saj, Patrisin dhe djalin e tyre, Tianin, përcjell ORAinfo.

Tuna kohëve të fundit ka qenë shumë aktive me videoklipe, por nuk i ka lënë anash as postimet e shpeshta në rrjetet sociale.

E çuditshme ishte se Tuna shumicën e fotove i kishte vetëm ose me djalin e saj Tianain.

Sot Tuna ka publikuar një foto ku shfaqet në krahët e burrit të saj, Patrisit.

Në këtë foto Tuna vetën e ka rrethuar me ‘zemra’, duke përçuar mesazhin se ajo është e dashuruar fort në Parstisin. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE