0

Tuna vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun.

Përveç me muzikën e saj ajo është edhe shumë e përfolur në publik për jetën private, shkruan ORAinfo.

Tuna tani është e martuar me muzikantin, Patris Berisha dhe ka një djalë që e kanë quajtur, Tian.

Që të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar disa pamje ku shihet e veshur me komplete ngjyrë portokalli dhe i ka kombinuar me atlete.

Tuna si gjithmonë edhe sonte po duket tejet e bukur dhe me stil./ORAinfo/

SHPËRNDAJE