0

Tuna vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun tonë.

Përveç me muzikën e saj ajo është edhe shumë e përfolur në publik për jetën private, shkruan ORAinfo.

Tuna tani është e martuar me muzikantin, Patris Berisha dhe ka një djalë që e kanë quajtur, Tian.

Që të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar disa pamje ku shihet e veshur me komplete dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE