0

Tuna vazhdon të jetë ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Përveç me muzikën e saj ajo është edhe shumë e përfolur në publik për jetën private, shkruan ORAinfo.

Tuna tani është e martuar me muzikantin, Patris Berisha dhe ka një djalë që e kanë quajtur, Tian, i cili dje festoi ditëlindjen.

Prindërit i organizuan atij një festë madhështore, pamjet e së cilës mund t’i shihni më poshtë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE