0

Altuna Sejdiu e njohur si Tuna u bë e njohur për publikun shqiptar që nga momenti i parë i daljes në skenë.

Ajo tani jeton në Prishtinë së bashku me burrin e saj, Patris Berishën me të cilin ka edhe një djalë, Tianin, shkruan ORAinfo.

Tuna pas shtatzënisë menjëherë është kthyer në peshën e saj normale dhe këtë e kemi vërejtur në paraqitjet publike të saj.

Së fundmi këngëtarja vjen me një fotografi atraktive. Nga një pishinë në të brendshme, ajo duket mjaftëseksi. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE