0

Altuna Sejdiu është këngëtarja shqiptare nga Shkupi , e që në publikun shqiptar u bë e pëlqyer që në paraqitjen e parë.

Ajo në këtë kohë po jeton në Prishtinë së bashku me burrin e saj, Patrisin dhe djalin e tyre, Tianin, shkruan ORAinfo.

Pas lindjes Tuna është kthyer prapë në formën e saj më të mirë, dhe pothuajse nuk dallohet që është nënë.

E dje ajo ka qenë e ftuar në një mbrëmje në Shqipëri, edhe pse veshja e saj elegante ka marrë vëmendjen e të gjithëve, në sy kanë rënë flokët e saj me disa detaje shumë interesante dhe të pa parë më herët./ORAinfo/

SHPËRNDAJE