0

Tuna vazhdon të mbetët ndër këngëtaret më të përfolura në vend.

Tuna Sejdiu ishte e ftuar në edicionin festiv të emisionit “Mirage”, ku zbuloi të pathëna rreth saj.

Ajo ka treguar shumëçka nga jeta profesionale dhe ajo private.

Ndër të tjera, ajo me shumë emocion ka folur për periudhën e shtatzënisë deri tek rikthimi me projekte të reja muzikore.

E kur jemi tek rikthimi në skenë, Tuna ka treguar se a u prit mirë nga bashkëpunëtorët dhe kolegët e saj, meqë rast befasoi me deklaratën.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm për të mësuar se çfarë tha Tuna.

SHPËRNDAJE