0

Tuna tani duket se i është kthyer muzikës dhe skenës pas pauzës që e pati kur u bë nënë.

Ajo I mungoi skenës pak vite dhe tani është kthyer fuqishëm, përcjell ORAinfo.

Tani ajo është shumë prezente në mbrëmje të ndryshme si në Kosovë ashtu edhe në vende të tjera të botës.

E mbrëmë ajo ka qenë në një koncert jashtë vendit, ku bashkë me të ka performuar edhe këngëtari I njohur Seven Saraçi.

Tuna ka postuar një fotografi ku shihet në krahët e tij pasi kanë mbaruar mbrëmjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE