0

Mbrëmë në Prishtinë u bë premiera e filmit ‘2 gisht mjaltë’ e ku personazhe kryesore ishin Ermal Mamaqi dhe Elvana Gjata.

Aty pati shumë të ftuar, artistë e kolegë të tyre, përcjell ORAinfo.

Një prej tyre ishte edhe këngëtarja e mirënjohur, Tuna.

Mirëpo, një moment që i ka çuditur të gjithë është ai kur Elvana dhe Tuna e injorojnë njëra-tjëtrën, çka na bën të kuptojmë se ato të dyja nuk flasin.

Mirëpo sot, Tuna ka publikuar një foto me të cilën ka uruar Elvanën për filmin, duke I shuar të gjitha dyshimet për raportin e tyre./ORAinfo/

SHPËRNDAJE