0

Altuan Sejdiu është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, e që njihet ndryshe në publik me emrin e saj artistik, Tuna.

Ajo u bë e njohur për publikun që nga momenti I paraqitjes së parë dhe me zërin dhe karakterin e saj u bë shumë e pëlqyer për publikun shqiptar, përcjell ORAinfo.

Tuna tani është e martuar me Patris Berishën dhe tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur Tian.

Ata dë dy kalojnë shumë kohë me djalin, e këtë e shohim në fotografitë e ndryshme që I publikojnë në rrjetet e tyre sociale.
E sot, Tuan ka publikuar një fotografi me djalin duke e luajtur lojën ‘fshehurazi’ që e kanë luajtur të gjithë fëmijët kur kanë qenë të vegjël./ORAinfo/

SHPËRNDAJE