0

Tuna është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo tashmë është martuar dhe ka një djalë, shkruan ORAinfo.

Tuna është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo publikuar një foto në të cilën shihet se ka dalur me shoqëri dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE