0

Tuna është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tashmë është martuar dhe ka një djalë, shkruan ORAinfo.

Tuna është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me Patrisin dhe me shoqëri.

Të gjithë së bashku janë në veturë dhe duket se po kalojnë mjaftë mirë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE