0

Diellza Kolgeci dje u bë nënë për herë të parë.

Ajo dhe basketbollisti i njohur, Fisnik Rugova u bënë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Helena, përcjell ORAinfo.

Pamjet e para të Diellzës me vajzën kanë dalë qysh në orët e para të lindjes.

E sot, shoqja e Diellzës Afërdita ka publikuar një foto ku shihet Diellza me nënën dhe vajzën./ORAinfo/

SHPËRNDAJE