0

Learta Jakupi është gjithmonë në qendër të medieve rozë.

Ajo u bë fillimisht e njohur si reja e Shyhrete Behlulit dhe tani është tejet e përfolur në publik, përcjell ORAinfo.

Learta po rezulton shumë e suksesshme edhe në profesionin e saj ku menaxhon një dyqan me veshje elegante për femra.

Gjatë kësaj kohe ajo është shumë aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka hapur një pyetësor në Instastory dhe në pyetjen se si u njohën me Kushtrimin dhe Learta tregon se ata u njoftuan përmes Instagramit./ORAinfo/

SHPËRNDAJE