0

Mimoza Shkodra është një ndër këngëtaret më të përfolura për momentin nga publiku shqiptar.

Përveç me zërin e saj ajo komentohet shumë në publik sidomos për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Pas ndarjes, Mimoza gjithmonë është paraqitur tërheqëse dhe plot stil, e këtë e kemi parë në fotot që i ka postuar në rrjete sociale.

Ajo tani ka publikuar edhe një foto ku shfaqet e transformuar nga fzierka.

Me grim të rëndë dhe flokë të bëra kaçurele, Mimoza po shkelqen me pamjen e saj. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE