0

Ganimete Jashanica është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Këngët e saj vazhdojnë të jenë shumë të pëlqyera, shkruan ORAvip.

Pos si këngëtare, është edhe një zonjë e vërtetë.

Në fotot e fundit shihet se frizeri e ka rregulluar tejet bukur dhe po duket si loҫkë e vërtetë./ORAvip/

SHPËRNDAJE