0

Adelina Berisha është shumë e dashur për publikun.

Pos për këngët e saj të suksesshme ajo shquhet edhe si njëra ndër femrat më seksi të skenës sonë, shkruan ORAinfo.

Adelina është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se ka ndryshuar pamjen.

Edhe e tillë, Adelina po duket shumë e bukur dhe atraktive./ORAinfo/

SHPËRNDAJE