0

Gresa u njoh si vajza e Shkurtës.

Ajo më vonë vazhdoi profesionin e nënës duke u bërë kështu këngëtare shumë e suksesshme, përcjell ORAinfo.

Gresa tani po i shijon ditët e fundit të beqarisë dhe për këtë ajo organizoi një festë.

Së fundmi ajo na ka prezantuar me tortën që i përgatitën në festë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE