0

Engji u bë e njohur në fillim si vajza e këngëtares, Shyhrete Behluli.

Ajo tani famën e madhe po e arrin vetë si këngëtare shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.

Engji është shumë aktive në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Mjaftë aktive është edhe vajza tjetër e Shyhrtes, Gresa.

Kohëve të fundit po përflitet shumë për përplasjen mes Shyhretes dhe Motrave Mustafa, ku Shyhretja dje foli për këtë ҫështje në një emision.

E këtë e ka shpërndarë edhe Gresa, në mënyrë që ta shohin të gjithë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE