0

Teuta Krasniqi vazhdon të jetë aktore shumë e dashur për pulikun.

Një femër që u citua shpesh për bukuri, Teuta preferon që në të shumtën e herëve të shfaqet natyrale, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar disa foto në të cilat shihet se është rregulluar dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE