0

Teuta Krasniqi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, në të cilën tregoi se si është befasuar nga Tara.

Ajo i kishte blerë një bluzë me mbishkrimin “Familja ime”, që ishte me shumë domethënie për aktoren, shkruan lajmi.

“Dhurata për mamin, nga çika më e mirë në botë, Tara”, ka shkruar Teuta.

Për ndryshe, Teuta Krasniqi është e martuar me Adonis Morinën dhe përveç Tarës ka edhe një vajzë, Kaian.

SHPËRNDAJE