0

Teuta Krasniqi përveç që njihet si aktore shumë e suksesshme ajo është edhe tejet e përfolur në public për jetën e saj private.

Ajo është e martuar për herë të dytë dhe ka dy vajza nga të dyja martesat, përcjell ORAinfo.

Që të dy lidhjet e janë kanë bërë bujë të madhe në media e në publik.

Teuta tani është tejet aktive në rrjete sociale dhe sot ka postuar një foto ku afër saj shihet një djalë, e të cilin Teuta e ka quajtur ‘djali I madh’, dhe kjo sepse ai përngjan shumë me Tarën./ORAinfo/

SHPËRNDAJE