0

Teuta Krasniqi është një prej aktoreve më të njohura kosovare.

Ajo komentohet shumë sidomos për jetën e saj private, ku tani është e martuar dhe ka dy vajza nga dy martesat e saj, përcjell ORAinfo.

Ndonëse është shumë e përkushtuar në profesion, Teuta është shumë aktive në rrjete sociale.

E sot, ajo ka postuar një video ku shihet se ka përgatitur ushqim vegjetarian për vajzat e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE