0

Teuta Krasniqi është një ndër aktoret më të pëlqyera dhe më të suksesshme shqiptare.

Jashtë nga aktrimi, ajo tani është e martuar me Adonis Morinën, dhe jeton në Prishtinë me të dhe me dy vajzat nga dy martesat e saj, përcjell ORAinfo.

Ata janë shumë të përfolur në publik dhe në media dhe pothuajse çdo ngjarje në jetën e tyre bëhet lajm.

E këto ditë, në prag të festës së Vitit të Ri, Teuta dhe Adonisi vijnë me fotografinë më të veçantë bashkë.

E ajo ç bie në sy është se ata kanë zgjedhur të vishen të dy në ngjyrë të kuqe./ORAinfo/

SHPËRNDAJE