0

Teuta Krasniqi dhe burri I saj Adonisi, janë një ndër çiftet më të përfolura shqiptare.

Pothuajse çdo ngjarje në jetën e tyre bëhet lajm që komentohet shumë në publik, përcjell ORAinfo.

Ata këtë vikend kanë vendosur ta kalojnë bashkë me vajzat e tyre.

Nga atje kanë postuar foto për të na treguar sap o e shijojnë këtë shetitje bashkë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE