0

Egzona Muqiqi është emri i një prej nuseve më të përfolura të estradës.

Ajo dhe këngëtari i mirënjohur, Albatrit Muqiqi tani janë të martuar dhe kanë tre fëmijë, përcjell ORAinfo.

E ato që po e bëjnë Egzonën të jetë në qendër të medieve rozë janë paraqitjet e saj plot stil.

Egzona është shumë e pranishme edhe me postime në rrjete sociale.

Ajo pak me parë ka publikuar një video ku shfaqet e veshur me një fustan të bukur dhe me shumë stil.

Ndërsa vëmendjen e ka marrë barku i saj i cili pas lindjes së dy binjakëve është bërë petë’. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE