0

Tea dhe Berati janë dy personazhet më të përfolura kohëve të fundit.

Pasi e bën publike lidhjen e tyre, ata u ‘bombarduan’ me komente nga më të ndryshmet, shkruan ORAvip.

Të dy tani janë më të qetë dhe janë aktiv në rrjetet sociale.

Përmes postimit të fundit, ajo ka treguar se dreken e hëngri bashkë me motrën e saj./ORAvip/

SHPËRNDAJE