0

Andi s’i pëlqente, por çfarë mendimi ka për Beartin gjyshi i Teas.

Ish-konkurrentja e emisionit “Përputhen” ka zbuluar detaje nga lidhja e saj me partnerin.

Tea Trifoni, është pyetur nga fansat për reagimin e gjyshit pas lidhjes me Beartin.

Ajo gjatë kohës kur ishte në emision dhe publiku ishte i njoftuar për lidhjen e saj me Andin, Tea thoshte se gjyshi i saj nuk e pëlqente atë por me Beartin ka ndodhur e kundërta.

Tea ka publikuar një imazh bashkë me gjyshin dhe gjyshen pranë Beartit.

Ajo ka shkruar se e pëlqen shumë.

Ndryshe, Tea dhe Bearti po vazhdojnë ta shijojnë lidhjen e tyre pas daljes së kësaj të fundit nga emisioni.

SHPËRNDAJE