0

Dubait nuk i ka shpëtuar as Tea.

Protagonistja e “Përputhen” ka fluturuar sot drejt destinacionit të famshëm për disa ditë pushimesh, sigurisht jo vetëm.

E nga kush po shoqërohet Tea?

Ajo përmes rrjeteve sociale ka treguar se është nisur drejt këtij pushimi bashkë me një prej shokëve të saj Geraldin dhe shoqen, Erisën.

Së fundmi ajo ka publikuar edhe disa fotografi nga Duabai.

Kujtojmë se bashkë me motrën, një shok dhe Beartin, Tea ishte edhe në Stamboll për ditëlindje disa javë më parë, aty ku fatkeqësisht mori fund çdo gjë sa i përket lidhjes së saj me djaloshin nga Prishtina të cilin e njohu në program.

SHPËRNDAJE