0

Edhe Tea tashmë e ka konfirmuar lidhjen me Beartin.

Tea dhe Bearti janë në lidhje.

Të paktën kështu mendohet pasi ditën e sotme u publikuan foto dhe video të çiftit në momente intime.

Ishte Bearti që ka publikuar një video të Teas në llogarinë e tij, ndërkohë hapa drejt konfirmimit të lidhjes ka dhënë edhe Tea.

Ajo ka ‘pëlqyer’ një fotografi të sajën dhe Beartit.

Më pak se një javë më parë, Tea doli çift nga emisioni Përputhen me Andin.

Ky i fundit është shprehur i shokuar dhe ka thënë se do të japë detaje vetëm pasi të komunikojë me Tean.

SHPËRNDAJE