0

Derisa Tea hesht pas fotografive të publikuara, Bearti bëri veprimin e papritur.

Bearti dhe Tea po del të jenë çift i vërtetë nga ‘Përputhen’ e jo siç e kishin menduar të gjithë Andin me Tean.

Gjatë ditës së sotme, rrjetet sociale janë mbushur me fotografi të Beartit dhe Teas nga pushimet e tyre.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/andi-mp4″]

Ata u shfaqën duke shkëmbyer puthje në mes të borës, ndërsa iu publikua edhe tjetër video në shtrat.

Së fundi, ishte vet Bearti ai i cili ia publikoi Teas një video, në të cilën ajo shfaqet duke u relaksuar në borë.

Videoja në fjalë mori komente e pëlqime të panumërta brenda pak kohe, ndërsa sipër videos ai e kishte lënë edhe një zemër.

SHPËRNDAJE