0

Tea ka reaguar përsëri pas emisionit të ditës së djeshme duke postuar një video në Youtube dhe duke akuzuar autoren e programit që ishte në dijeni për çdo gjë të ndodhur gjatë këtyre muajve.

Ajo ka akuzuar Olsën, pasi asaj iu janë mbyllur të gjitha llogaritë në rrjete sociale.

“Pas emisionit të sotëm vendosa të reagoj për Olsën, për ty Olsa e për të thënë boll vazhdove më mashtrime e manipulove situatën siç doje, boll më zhyte mua në humnera akoma më tepër nga që më kë zhytur se veç shpirti im e di se çka po heq, por s’ka gjë”, tha Tea.

Tea gjithashtu tregon që kanë kërkuar së bashku me Andin që nga muaji dhjetor të dalin, por që nuk u lejuan nga ajo.

“Ti me duket se e paske kujtesën kaq të shkurtër Olsa, por ska problem sepse t’i kujtoj unë ca gjëra. Ti i dije të gjitha, unë të kam kërkuar që në dhjetor të dal por ti më nxirrje mua 100 justifikime, unë dhe Andi kemi kërkuar të dalim si çift, të përputhur, të përplasur, të përleshur, si do që të ishte të dilnim nga aty sa më shpejtë”, shtoi ajo.

Dhe ishte vet Tea që publikoi fotografitë me Beartin, pasi ishin lodhur duke aktruar.

SHPËRNDAJE