0

Tea Trifoni ishte njëra nga konkurrentet e emisionit “Përputhen”.

Ajo u përputh dhe doli si çift me Andin, shkruan ORAvip.

Andi dhe Tea tashmë janë dy personazhe shumë të përfolura.

E pasi u lidhën, Tea tregon dhuratën e parë që pranuan ata./ORAvip/

SHPËRNDAJE