0

Tea dhe Berati janë dy personazhet më të përfolura kohëve të fundit.

Pasi e bën publike lidhjen e tyre, ata u ‘bombarduan’ me komente nga më të ndryshmet, përcjell ORAvip.

Të dy tani janë më të qetë dhe janë aktiv në rrjetet sociale.

Në foton e fundit ata shihen nga vetura dhe janë flokët e Teas që morën tërë vëmendjen./ORAvip/

SHPËRNDAJE