0

Tea dhe Berati janë dy personazhet më të përfolura kohëve të fundit.

Pasi e bën publike lidhjen e tyre, ata u ‘bombarduan’ me komente nga më të ndryshmet, shkruan ORAvip.

Të dy tani janë më të qetë dhe janë aktiv në rrjetet sociale.

E kohëve të fundit po flitet se ata i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Madje, sot si rrallëherë, Tea ka publikuar një pamje ku nuk shihet Bearti./ORAvip/

SHPËRNDAJE