0

Tea bëri një ndryshim në dukje.

Tea Trifoni pas largimit nga “Përuthen” u bë emri më i komentuar i emisionit.

Kjo ngase konkurrentja u largua duke deklaruar se është “përputhur” me Andin, ndërsa doli të jetë në lidhje me Beartin.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/tea-bearttt-mp4″]

Pas gjithë kësaj, çifti tanimë shfaqen të pandarë në çdo vend dhe duken shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Së fundi, Tea ndau një video në Instagram, përmes së cilës tregoi se ka ngjyrosur flokët ngjyrë portokalli, ashtu siç i kishte pasur më parë.

SHPËRNDAJE