0

Learta Jakupi dhe Engjëllusha Salihu janë dy personazhe shumë të pëlqyera për publikun dhe mediat rozë.

Ato u bënë të njohura si reja dhe vazja e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit, përcjell ORAinfo.

Që të dyja janë shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në nstagram.

Sot, ato janë bërë gati për dasmë dhe vajza e madhe e Shyhretes ka publikuar foto pas ii ka grimuar, e që të dyja po duken si ‘kukulla’./ORAinfo/

SHPËRNDAJE