0

Learta është ndër personazhet më të përfolura.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto nga vendi i punës, ku shihet me një veshje të thjesht.

Edhe e tillë, Learta po duket mjaftë e bukur dhe simpatike./ORAinfo/

SHPËRNDAJE