0

Enca vazhdon të jetë ndër këngëtaret më të përfolura.

E vetëdijshme për këtë ajo vazhdimisht publikon foto të ndryshme në rrjetet sociale për fansat e saj, shkruan ORAinfo.

Encën pothuajes çdo herë jemi mësuar ta shohim me imazhe provokues.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me fustan të gjatë dhe po duket tejet e bukur e atraktive./ORAinfo/

SHPËRNDAJE