0

Linda Morina është ndër personazhet më të përfolura në publik.

Ajo vazhdon me veprimet e saj shumë të ҫuditshme, shkruan ORAinfo.

Linda vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se është rregulluar si dhe ka përdorur pak fotoshop./ORAinfo/

SHPËRNDAJE