0

Learta dhe Kushtrimi këto ditë po qëndrojnë në qytetin e bukur të Stambollit.

Duke qenë të dy aktivë në rrjete sociale kanë publikuar imazhe që në momentin e nisjes, përcjell ORAinfo.

Sot, Learta ka publikuar një foto ku shihet se janë veshur të dy plot stil.

E të përqafuar me njëri-tjetrin, ata duken më të dashuruar se kurrë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE