0

Që nga lidhja e tyre, Ermali dhe Ariana janë u bënë një prej çifteve më të pëlqyera shqiptare.

Ata tani janë të martuar, kanë tre fëmijë dhe janë në pritje të fëmiut të tyre të katërt, përcjell ORAinfo.

Gjatë kësaj kohe ata po qëndrojnë në pushime në Turqi dhe nga atje nuk po ndalen me postime të ndryshme.

Sot, Ermali ka publikuar një foto ku shihen të përqafuar me njëri-tjetrin e pamja e Arianës mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE