0

Egzona Muqiqi dhe Neca Tërnava janë shoqet shumë të njohura për publikun dhe mediat.

Ato menaxhojnë bashkë një dyqan me veshje elegante për femra që e kanë quajtur ‘Godess Exclusive’, përcjell ORAinfo.

Janë paraqitjet e tyre plot stil ato që marin gjithmonë vëmendjen.

Neca dhe Egzona ditë mirë parë ishin bashkë me burrat e tyre në Turqi.

Neca ka publikuar një foto ku shaqet e në shoqëri të Egzonës.

Të veshura me fustan të zi e të ngushtë, ajo po shkëlqëjnë pranë njëra-tjetrës. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE