0

Sahide Mustafa është njëra ndër këngëtaret më të kërkuara të muzikës folklorike.

Ajo se bashku me motrat e saja janë të njohura si Motrat Mustafa dhe muzika e tyre dëgjohet anë e mbanë ku ka shqiptarë, përcjellë ORAinfo.

Sahidja kohëve të fundit është bërë goxha aktive edhe në rrjetet sociale. Ajo shpesh publikon foto nga përditshmeria e saj.

Ajo ishte e ftuar bashkë me burrin e saj në dasmën e dajlit të këngëtares Remzie Osmanit.

Të kombinuar me shumë stil, Sahidja dhe burri i saj kanë shkëlqyer në dasmën e Hamzës dhe Gëzimës.
/ORAinfo/

SHPËRNDAJE