0

Gëzime Krasniqi është reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.

Ajo dhe djali i këngëtares dje kanë bërë dasmën e tyre madhështore, përcjell ORAinfo.

E ishte gjithmonë Gëzimja ajo që ishte në qendër të vëmendjes.

Një prej momenteve kryesore të dasmës është padyshim edhe hedhja e luleve nga nusja.

E në një video që është postuar, shihet ajo duke i hedhur lulet dhe të gjithë beqarët janë rënditur pas saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE