0

Learta është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Sot, ajo bashkë me Shyhreten publikuan duetin e parë, kushtuar Nexhmije Pagarushës.

“Për ty Nexhmije” është titulli i kësaj kënge, e cila duket se i ka pëlqyer mjaftë shumë edhe Necës.

Ajo këtë këngë e ka publikuar në Instagramin e saj.

Ajo që bie në sy është se Neca në këtë postim e ka etiketuar vetëm Leartën, jo edhe Shyhreten./ORAinfo/

SHPËRNDAJE