0

Motrat Mustafa po e shijojnë suksesin e këngës së tyre të re.

Ishte kënga ‘Qika e nanës’ ajo që i bëri bashkë tetë Motrat Mustafa, përcjell ORAinfo.

Ato sot po qëndrojnë në Tetovë ku duket se kanë shkuar për të kënduar në një dasmë.

Të rregulluara dhe të veshura në fustane madhështore, atop o duken njëra më e bukur se tjetra./ORAinfo/

SHPËRNDAJE