0

Lulja është njëra prej Motrave Mustafa, të cilat janë shumë të njohura në gjithë trojet shqiptare.

Ajo është vajza më e vogël dhe është shumë aktive, shkruan ORAinfo.

Lulja është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Ajo sot ka publikuar një video ku shfaqet me disa nga motrat e saj, duke shkuar diku me veturë. Të veshura e të rregulluara mirë, ato po shkëlqejnë. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE