0

Idris Nebi Taşkan është aktori turk e që me rolet e tij u bë tejet I njohur jo vetëm në Turqi por edhe në vende të tjera

Ai u bë i njohur në publikun shqiptar me rolin e tij të Jasinit në serialin turk ” Zonja Fazilet dhe të bijat”, shkruan ORAinfo.

Ai poashtu konsiderohet si një ndër aktorët më të bukur turk.

E të tillë duket se e ka edhe të dashurë, e këtë e vërejmë në fotot që çarkullojnë në rrjete sociale./ORAinfo/

SHPËRNDAJE